ΟΜΙΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (μετά τη θεία λειτουργία)
Το νέο εκκλησιαστικό έτος (2020 - 2021), λόγω της πανδημίας του κορονοϊού και για αποφυγή του συνωστισμού, η Κηρυγματική Συνάντηση της Κυριακής, με υπεύθυνο τον π. Κωνσταντίνο Καραϊσαρίδη, η οποία γινόταν κάθε Κυριακή μετά τη θεία λειτουργία στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου θα γίνεται διαδικτυακά και θα μπορείτε να την ακούσετε πατώντας τον παρακάτω σύνδεσμο...
δημοσιεύθηκε την 05/10/2020